Gastrozážitky

Salaš Zbojská

(zastávka Zbojská)

Pokiaľ nedáte dopustiť na výnimočné slovenské špeciality, fascinuje vás salašnícky život, ľudovosť a tradície, je pre vás salaš Zbojská tým pravým miestom na výlet. Čakajú na vás zbojnícke pochúťky, servírované ako sa už na toto miesto patrí tradične a ľudovo.

Gastronomický zážitok v Penzióne u Hanky

(zastávka Telgárt)

Prekrásny rodinný penzión v Telgárte poskytuje okrem príjemného ubytovania aj výnimočnú lokálnu kuchyňu so sezónnymi produktami.  Tento zážitok je potrebné si rezervovať 24 hodín vopred na telefónnom čísle: 0903 771 662. Nezabudnite pri objednávke nahlásiť prípadné alergény aby ste si mohli trojchodové zážitkové menu vychutnať bez obmedzení.

Pohostinstvo pod úbočou

(zastávka Červená skala - Šumiac)

Na Šumiaci sa dá naozaj dobre najesť! Gastronomické služby sú inšpirované slovenskou, talianskou a medzinárodnou kuchyňou.  Okrem denného menu je k dispozícii špeciálny ponukový lístok a pizza. Nenechajte si tento zážitok ujsť!

 

Koliba pod kráľovou hoľou

(zastávka Telgárt)

Príjemná ľudovo zariadená reštaurácia sa nachádza v letnom a lyžiarskom stredisku SKI Telgárt. Ponúka širokú ponuku tradičných horehronských jedál. V okolí je kopec pekných výhľadov a k viaduktom je to ozaj na skok.